Audi Rs Original 19” Med Pirelli P-Zero

Beskrivning

Rs original fälgar som suttit en Rs3 men passar andra modeller oxå Däcken är pirelli P-Zero nästan ny Inga skador eller repor 265​/​30​/​19

Plats

Detaljer

  • LänStockholm
  • Diameter19
  • FälgtypOriginal
  • Antal bultar5
  • Bultcirkel112
  • Navhål60.1
15 000,00 kr